464940-2026 - Wettbewerb
Polen – Abbauarbeiten – Opoczyńska sieć dziedzictwa kulturowego – Modernizacja sali widowiskowej w Miejskim Domu Kultury w Opocznie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpoczyńska sieć dziedzictwa kulturowego – Modernizacja sali widowiskowej w Miejskim Domu Kultury w Opocznie
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Opoczyńska sieć dziedzictwa kulturowego – Modernizacja sali widowiskowej w Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Budynek Miejskiego Domu kultury zlokalizowany jest pod adresem: ul. T. Biernackiego 4, 26-300 Opoczno, na działce o nr ewid. 121/3, obręb 0013 m. Opoczno. Zamawiający informuje, że obiekt Miejskiego Domu Kultury będzie funkcjonował podczas realizacji przedmiotu umowy przez Wykonawcę. Wykonawca zapewnieni bezpieczeństwo i komunikację podczas realizacji przedmiotu umowy celem kontynuacji działalności artystycznej i edukacyjnej. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) zmianę zagospodarowania terenu w zakresie przebudowy pochylni dla osób z niepełnosprawnościami i schodów zewnętrznych przy elewacji zachodniej oraz przebudowę schodów zewnętrznych przy wejściu na zaplecze sali na elewacji północnej wraz z podnośnikiem dla osób niepełnosprawnych; 2) przebudowę sali widowiskowej w tym m.in.: - roboty rozbiórkowe, - usuwanie gruzu, - roboty izolacyjne, - roboty tynkarskie i malarskie, - roboty w zakresie stolarki budowlanej, pokrywanie podłóg i ścian, - zmianę układu podestów widowni - technologia podniesionej podłogi; - roboty remontowe, renowacyjne i wykończeniowe; 3) przebudowę wentylacji, instalacji wod.-kan., instalacji centralnego ogrzewania oraz wykonanie instalacji częściowej klimatyzacji; 4) roboty instalacyjne elektryczne w tym m.in.: - prace demontażowe oraz montaż nowej instalacji, tablic i wewnętrznych linii zasilających, - prace demontażowe oraz montaż instalacji oświetlenia, gniazd wtykowych, instalacji odgromowej, - wykonanie badań i pomiarów; 5) wykonanie sieci teletechnicznej oraz dostawę sprzętu telewizyjno – audiowizualnego w zakresie branży elektroakustycznej; kinotechnicznej i mechaniki scenicznej. 6) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, 7) uzyskanie wszelkich ostatecznych decyzji administracyjnych niezbędnych do przekazania obiektu do użytkowania lub zawiadomienie o zakończeniu budowy, przyjęte bez sprzeciwu ( jeżeli będzie wymagane ). 8) uzyskanie wymaganych przepisami prawa niezbędnych decyzje administracyjnych, opinii, warunków, pozwoleń, uzgodnień i zatwierdzeń do realizacji przedmiotu umowy (jeżeli wystąpi konieczność ich uzyskania, zgodnie z właściwymi przepisami prawa), 4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1) dokumentacja projektowa, stanowiąca - Załącznik nr 1 do SWZ , 2) specyfikacje technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) - Załącznik nr 2 do SWZ , 3) przedmiary robót - Załącznik nr 3 do SWZ .
Interne KennungZP.271.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Opoczyńska sieć dziedzictwa kulturowego – Modernizacja sali widowiskowej w Miejskim Domu Kultury w Opocznie.Budynek Miejskiego Domu kultury zlokalizowany jest pod adresem: ul. T. Biernackiego 4, 26-300 Opoczno, na działce o nr ewid. 121/3, obręb 0013 m. Opoczno. Zamawiający informuje, że obiekt Miejskiego Domu Kultury będzie funkcjonował podczas realizacji przedmiotu umowy przez Wykonawcę. Wykonawca zapewnieni bezpieczeństwo i komunikację podczas realizacji przedmiotu umowy celem kontynuacji działalności artystycznej i edukacyjnej. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1)zmianę zagospodarowania terenu w zakresie przebudowy pochylni dla osób z niepełnosprawnościami i schodów zewnętrznych przy elewacji zachodniej oraz przebudowę schodów zewnętrznych przy wejściu na zaplecze sali na elewacji północnej wraz z podnośnikiem dla osób niepełnosprawnych; 2)przebudowę sali widowiskowej w tym m.in.: - roboty rozbiórkowe, - usuwanie gruzu, - roboty izolacyjne, - roboty tynkarskie i malarskie, - roboty w zakresie stolarki budowlanej, pokrywanie podłóg i ścian, - zmianę układu podestów widowni - technologia podniesionej podłogi; - roboty remontowe, renowacyjne i wykończeniowe; 3) przebudowę wentylacji, instalacji wod.-kan., instalacji centralnego ogrzewania oraz wykonanie instalacji częściowej klimatyzacji; 4) roboty instalacyjne elektryczne w tym m.in.: - prace demontażowe oraz montaż nowej instalacji, tablic i wewnętrznych linii zasilających, - prace demontażowe oraz montaż instalacji oświetlenia, gniazd wtykowych, instalacji odgromowej,- wykonanie badań i pomiarów; 5)wykonanie sieci teletechnicznej oraz dostawę sprzętu telewizyjno – audiowizualnego w zakresie branży elektroakustycznej; kinotechnicznej i mechaniki scenicznej. 6)wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, 7) uzyskanie wszelkich ostatecznych decyzji administracyjnych niezbędnych do przekazania obiektu do użytkowania lub zawiadomienie o zakończeniu budowy, przyjęte bez sprzeciwu ( jeżeli będzie wymagane ). 8)uzyskanie wymaganych przepisami prawa niezbędnych decyzje administracyjnych, opinii, warunków, pozwoleń, uzgodnień i zatwierdzeń do realizacji przedmiotu umowy (jeżeli wystąpi konieczność ich uzyskania, zgodnie z właściwymi przepisami prawa), 4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1)dokumentacja projektowa, stanowiąca - Załącznik nr 1 do SWZ , 2) specyfikacje technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) - Załącznik nr 2 do SWZ ,3) przedmiary robót - Załącznik nr 3 do SWZ . Numeracja przywołana w ogłoszeniu o zamówieniu jest zgodna z numeracją przyjętą w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32410000 Lokales Netz, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45331220 Installation von Klimaanlagen