2. Verfahren
Verfahren
Titel: Routegebonden vervoer gemeente Apeldoorn 2027
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van het leerlingenvervoer, jeugdwetvervoer en het dagbestedingsvervoer voor de gemeente Apeldoorn. Zie PvE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Routegebonden vervoer 2027
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningsopties