See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywne dostawy mięsa drobiowego, wieprzowego, a także wyrobów drobiowych, wyrobów wieprzowych oraz udźca wołowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy mięsa drobiowego, wieprzowego, a także wyrobów drobiowych, wyrobów wieprzowych oraz udźca wołowego wyszczególnionego w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia oraz ilości dostaw w okresie objętym zamówieniem określono w Formularzach cenowo – ofertowych dla części nr 1 i 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będących integralną częścią SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostaw zawiera Załącznik nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3 . Wymagania Zamawiającego dotyczące dostaw przedmiotów zamówienia opisano w SWZ w tym w załącznikach do SWZ : Formularzach cenowo – ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych dla poszczególnych części (Załącznik nr 1 do SWZ), będących integralną częścią SWZ, na okres 12 miesięcy. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Dostawy sukcesywne wg. bieżących potrzeb zamawiającego do Magazynu Żywnościowego Szpitala ul. Szopena 2 na bieżąco: - Część nr 1 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy - Część nr 2 – przez 12 miesięcy od dnia 05.07.2025r. z możliwością wcześniejszej realizacji w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. 5.2 Zamawiający dopuszcza w Części nr 1 - 2 możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym, że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu, na jaki została ona zawarta.
Vorherige Bekanntmachung: 168369-2025
Interne Kennung: Postępowanie nr 12 ZP.261.4-Z.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch, 15131135 Geflügelwürste, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse, 15131410 Schinken, 15111100 Rindfleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Mięso drobiowe, wyroby drobiowe
Beschreibung: 1. Mięso drobiowe, wyroby drobiowe. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia oraz ilości dostaw w okresie objętym zamówieniem określono w Formularzu cenowo – ofertowym dla części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostaw zawiera Załącznik nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Wymagania Zamawiającego dotyczące dostaw przedmiotów zamówienia opisano w SWZ w tym w załącznikach do SWZ : Formularzu cenowo – ofertowym oraz projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym dla części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, na okres 12 miesięcy. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Dostawy sukcesywne wg. bieżących potrzeb zamawiającego do Magazynu Żywnościowego Szpitala ul. Szopena 2 na bieżąco: Część nr 1 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy 5.2 Zamawiający dopuszcza w Części nr 1 możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym, że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu, na jaki została ona zawarta. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15131135 Geflügelwürste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji (zamówienia opcjonalnego 30%), o którym mowa w art. 31 ust. 1 i art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Szczegóły opisano w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Mięso wieprzowe, wyroby wieprzowe i udziec wołowy
Beschreibung: 1. Mięso wieprzowe, wyroby wieprzowe i udziec wołowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia oraz ilości dostaw w okresie objętym zamówieniem określono w Formularzu cenowo – ofertowym dla części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostaw zawiera Załącznik nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Wymagania Zamawiającego dotyczące dostaw przedmiotów zamówienia opisano w SWZ w tym w załącznikach do SWZ : Formularzu cenowo – ofertowym oraz projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym dla części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, na okres 12 miesięcy. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Dostawy sukcesywne wg. bieżących potrzeb zamawiającego do Magazynu Żywnościowego Szpitala ul. Szopena 2 na bieżąco:- Część nr 2 – przez 12 miesięcy od dnia 05.07.2025r. z możliwością wcześniejszej realizacji w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. 5.2 Zamawiający dopuszcza w Części nr 2 możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym, że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu, na jaki została ona zawarta. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse, 15131410 Schinken, 15111100 Rindfleisch