2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vastgoedbeheersysteem
Beschreibung: Deze opdracht betreft op hoofdlijnen: - Het door middel van hosting meerjarig (kunnen) beschikken over een ICT-applicatie t.b.v. ondersteuning van werkprocessen van gebruikersgroepen Vastgoed, Grondzaken, Financiën en Beheer& Onderhoud van de gemeente (hierna ‘VGBS’). - Onderhoud van VGBS (zoals bedoel in artikel 1.28 van de GIBIT 2023) - Het opstellen van een implementatieplan conform artikel 6.3 van de GIBIT 2023. - Implementatie van het VGBS zoals bedoeld in artikel 1.19 van de GIBIT 2023 en conform door de leverancier en de gemeente overeengekomen implementatieplan. - Het opstellen en overeenkomen van een Exit-plan conform artikel 26 van de GIBIT 2023. één vastgoedbeheersysteem voor de gemeente Heemskerk
Interne Kennung: HK 202411 PRJ-2400322
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Deze opdracht betreft op hoofdlijnen: - Het door middel van hosting meerjarig (kunnen) beschikken over een ICT-applicatie t.b.v. ondersteuning van werkprocessen van gebruikersgroepen Vastgoed, Grondzaken, Financiën en Beheer& Onderhoud van de gemeente (hierna ‘VGBS’). - Onderhoud van VGBS (zoals bedoel in artikel 1.28 van de GIBIT 2023) - Het opstellen van een implementatieplan conform artikel 6.3 van de GIBIT 2023. - Implementatie van het VGBS zoals bedoeld in artikel 1.19 van de GIBIT 2023 en conform door de leverancier en de gemeente overeengekomen implementatieplan. - Het opstellen en overeenkomen van een Exit-plan conform artikel 26 van de GIBIT 2023.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Alle mogelijke aanpassingen en aanvullingen in het kader van deze opdracht m.b.t. de verbetering van de functionaliteit en/of de ontwikkeling en/of uitbreiding van de ICT-applicatie maken deel uit van de opdracht. Echter de eventuele vergoedingen daarvoor maken geen deel uit van de op het Prijzenblad te vermelde vergoeding(en), maar dienen later overeengekomen te worden.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: HK 202411 PRJ-2400322
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: