2. Verfahren
Verfahren
Titel: Petrašiūnų elektrinės elektrifikacija, įrengiant elektros energijos kaupimo įrenginius, dyzelinį generatorių ir rekonstruojant 6 kV skirstyklą (projektavimas ir rangos darbai)
Beschreibung: Pirkimui taikoma fiksuotos kainos kainodara
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0