2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31139442: Prestatiecontract Oosterscheldekering
Beschreibung: De originele aanbesteding betreft het prestatiecontract van de Oosterscheldekering. Onderdeel van het prestatiecontract betreft het op orde houden van houden van het areaal. Daarbij horen ook de voorjaars- en najaarsbeurt van de dieselgeneratoren van de Oosterscheldekering. Tijdens de onderhoudsbeurten in 2025 zijn er diverse gebreken geconstateerd die hersteld dienen te worden. Deze opdracht betreft het oplossen van kleine gebreken en het vervangen van enkele kritieke onderdelen van verschillende dieselgeneratoren.
Interne Kennung: 31139442
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging