See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji, asysty technicznej i wsparcia na oprogramowanie posiadane przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji, asysty technicznej, wsparcia na oprogramowanie. 2. Zamówienie zostało podzielone na dziesięć części zamówienia: Część nr 1 - Przedłużenie subskrypcji rozwiązania Vmware vSphere Foundation 8 wraz ze wsparcie technicznym na poziomie „production” dla 1620 rdzeni procesora Część nr 2 - Zapewnienie wsparcia i utrzymania systemu Hitachi Data Protection Suite (Commvault) dla pojemności danych 75 TB oraz funkcjonalności dotyczącej archiwizacji skrzynek pocztowych MS Exchange wraz z możliwością wyszukiwania kontekstowego Część nr 3 - Odnowienie usługi asysty technicznej dla licencji Oracle typu Full Use w ramach posiadanych przez Zamawiającego kontraktów asysty technicznej nr 12635114 20345195, 20988563 i 20995948 Część nr 4 - Przedłużenie subskrypcji wraz z usługą gwarancji i wsparcia technicznego dla rozwiązań FortiManager oraz FortiAuthenticator Część nr 5 - Odnowienie rocznego wsparcia technicznego/gwarancji producenta dla systemu ochrony poczty elektronicznej w postaci 2 szt. wirtualnych maszyn z zainstalowanym oprogramowaniem FortiMail VM02 Część nr 6 - Przedłużenie subskrypcji na oprogramowania firmy Atlassian Część nr 7 - Zakup subskrypcji na oprogramowanie Microsoft Ms Teams Część nr 8 - Rozszerzenie licencji na oprogramowanie BARAMUNDI wraz z zakupem subskrypcji w ramach Prawa Opcji Część nr 9 - Przedłużenie subskrypcji na oprogramowania Ivanti MobileIron Część nr 10 - Przedłużenie wsparcia na oprogramowanie IT Manager Zamówienie z prawa opcji. Zamawiający dopuszcza na podstawie art. 441 ustawy Pzp skorzystanie z prawa opcji. Skorzystanie przez Zamawiającego z Prawa Opcji uzależnione jest od potrzeb Zamawiającego stwierdzonych na etapie eksploatacji Systemu oraz od posiadania przez Zamawiającego środków finansowych przeznaczonych na realizację Umowy. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Termin realizacji zamówienia: Cześć nr 1 - subskrypcja będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia; Cześć nr 2 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia; Cześć nr 3 - asysta techniczna będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia; Cześć nr 4 - subskrypcja będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia; Cześć nr 5 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia; Cześć nr 6 - subskrypcja będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia; Cześć nr 7 subskrypcja będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia Cześć nr 8 – rozszerzone licencje będą obowiązywać do dnia 31.12.2026, licząc od dnia zawarcia umowy; Cześć nr 9 - subskrypcja będzie obowiązywać przez okres 3 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia; Część nr 10 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od zakończenia dotychczasowego wsparcia. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy, dokumentu potwierdzającego wykupienie usługi wsparcia technicznego i gwarancji producenta, wystawionego przez dystrybutora/producenta. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 764330-2025
Interne Kennung: BA.WZP.26.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedłużenie subskrypcji rozwiązania Vmware vSphere Foundation 8 wraz ze wsparcie technicznym na poziomie „production” dla 1620 rdzeni procesora
Beschreibung: Przedłużenie subskrypcji rozwiązania Vmware vSphere Foundation 8 wraz ze wsparcie technicznym na poziomie „production” dla 1620 rdzeni procesora
Interne Kennung: 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dla Części nr 1 zamówienia - Przedłużenie subskrypcji rozwiązania Vmware vSphere Foundation 8 wraz ze wsparcie technicznym na poziomie „production” dla 1620 rdzeni procesora o: 1. paczka nr 1 - okres wsparcia na kolejne 12 miesięcy od zakończenia zamówienia podstawowego; 2. paczka nr 2 - okres wsparcia na kolejne 12 miesięcy od zakończenia wykupionego wsparcia w ramach paczki 1.
Los: LOT-0002
Titel: Zapewnienie wsparcia i utrzymania systemu Hitachi Data Protection Suite (Commvault) dla pojemności danych 75 TB oraz funkcjonalności dotyczącej archiwizacji skrzynek pocztowych MS Exchange wraz z możliwością wyszukiwania kontekstowego
Beschreibung: Zapewnienie wsparcia i utrzymania systemu Hitachi Data Protection Suite (Commvault) dla pojemności danych 75 TB oraz funkcjonalności dotyczącej archiwizacji skrzynek pocztowych MS Exchange wraz z możliwością wyszukiwania kontekstowego
Interne Kennung: 2.
Beschreibung der Optionen: Dla Części nr 2 zamówienia - Zapewnienie wsparcia i utrzymania systemu Hitachi Data Protection Suite (Commvault) dla pojemności danych 75 TB oraz funkcjonalności dotyczącej archiwizacji skrzynek pocztowych MS Exchange wraz z możliwością wyszukiwania kontekstowego o: 1. paczka nr 1 - okres wsparcia na kolejne 12 miesięcy od zakończenia zamówienia podstawowego; 2. paczka nr 2 - okres wsparcia na kolejne 12 miesięcy od zakończenia wykupionego wsparcia w ramach paczki 1.
Los: LOT-0003
Titel: Odnowienie usługi asysty technicznej dla licencji Oracle typu Full Use w ramach posiadanych przez Zamawiającego kontraktów asysty technicznej nr 12635114 20345195, 20988563 i 20995948
Beschreibung: Odnowienie usługi asysty technicznej dla licencji Oracle typu Full Use w ramach posiadanych przez Zamawiającego kontraktów asysty technicznej nr 12635114 20345195, 20988563 i 20995948
Interne Kennung: 3.
Los: LOT-0004
Titel: Przedłużenie subskrypcji wraz z usługą gwarancji i wsparcia technicznego dla rozwiązań FortiManager oraz FortiAuthenticator
Beschreibung: Przedłużenie subskrypcji wraz z usługą gwarancji i wsparcia technicznego dla rozwiązań FortiManager oraz FortiAuthenticator
Interne Kennung: 4.
Los: LOT-0005
Titel: Odnowienie rocznego wsparcia technicznego/gwarancji producenta dla systemu ochrony poczty elektronicznej w postaci 2 szt. wirtualnych maszyn z zainstalowanym oprogramowaniem FortiMail VM02
Beschreibung: Odnowienie rocznego wsparcia technicznego/gwarancji producenta dla systemu ochrony poczty elektronicznej w postaci 2 szt. wirtualnych maszyn z zainstalowanym oprogramowaniem FortiMail VM02
Interne Kennung: 5.
Los: LOT-0006
Titel: Przedłużenie subskrypcji na oprogramowania firmy Atlassian
Beschreibung: Przedłużenie subskrypcji na oprogramowania firmy Atlassian
Interne Kennung: 6.
Beschreibung der Optionen: Dla Części nr 6 zamówienia - Przedłużenie subskrypcji na oprogramowania firmy Atlassian o: 1. paczka nr 1 - okres wsparcia na kolejne 12 miesięcy od zakończenia zamówienia podstawowego; 2. paczka nr 2 - okres wsparcia na kolejne 12 miesięcy od zakończenia wykupionego wsparcia w ramach paczki 1.
Los: LOT-0007
Titel: Zakup subskrypcji na oprogramowanie Microsoft Ms Teams
Beschreibung: Zakup subskrypcji na oprogramowanie Microsoft Ms Teams
Interne Kennung: 7.
Los: LOT-0008
Titel: Rozszerzenie licencji na oprogramowanie BARAMUNDI wraz z zakupem subskrypcji w ramach Prawa Opcji
Beschreibung: Rozszerzenie licencji na oprogramowanie BARAMUNDI wraz z zakupem subskrypcji w ramach Prawa Opcji
Interne Kennung: 8.
Beschreibung der Optionen: Dla Części nr 8 zamówienia - Rozszerzenie licencji dla systemu Baramundi Management Suite o: - 600 licencji Mobile Devices & Mobile Devices Premium - 1000 licencji Defence Control.
Los: LOT-0009
Titel: Przedłużenie subskrypcji na oprogramowania Ivanti MobileIron
Beschreibung: Przedłużenie subskrypcji na oprogramowania Ivanti MobileIron
Interne Kennung: 9.
Los: LOT-0010
Titel: Przedłużenie wsparcia na oprogramowanie IT Manager
Beschreibung: Przedłużenie wsparcia na oprogramowanie IT Manager
Interne Kennung: 10.