See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANSTELLING AANNEMER SLOOPWERKEN VLOTGRASLAAN, BIJLOKESTRAAT, KNAPTANDSTRAAT EN KAMERSTRAAT
Beschreibung: De opdracht(en) gaat/gaan over de afbraak van 50 woningen en 6 garages in diverse straten in Dendermonde in aaneengesloten bouwblokken en 1 halfopen woning + bijgebouwen in Buggenhout. Plaats van uitvoering: straat/wijk: 1. Vlotgraslaan 35-47 te 9200 Dendermonde 2. Bijlokestraat 25-37 te 9200 Dendermonde 3. Vlotgraslaan 49-61 te 9200 Dendermonde 4. Vlotgraslaan 66-74 te 9200 Dendermonde 5. Vlotgraslaan 54-64 te 9200 Dendermonde 6. Vlotgraslaan 42-52 te 9200 Dendermonde 7. Vlotgraslaan 14-24 te 9200 Dendermonde 8. Knaptandstraat 12-16 te 9200 Dendermonde 9. Knaptandstraat 30-34 te 9200 Dendermonde 10. Kamerstraat 55 te 9255 Buggenhout
Interne Kennung: 2026-023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-023 - 1
Interne Kennung: 1