See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów chirurgicznych z podziałem na 8 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawę implantów chirurgicznych z podziałem na 8 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie Część nr 1 Membrany, substytut kostny do miejscowego leczenia infekcji i piny Część nr 2 Membrany II Część nr 3 Klej tkankowy Część nr 4 Cement kostny oraz system do płukania kości Część nr 5 Implanty chirurgiczne I Część nr 6 Implanty chirurgiczne II Część nr 7 Zestawy do rekonstrukcji ACL, kotwice i zestaw do separacji płytek Część nr 8 Ostrza, frezy, elektrody 2. Obowiązki Wykonawcy : • Dostawa i transport • Rozładunek i wnoszenie do pomieszczeń magazynowych.
Vorherige Bekanntmachung: 704743-2025
Interne Kennung: 31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Na ofertę składa się: 1) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz ofertowy (wzór stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ) - Formularz nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 2) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz asortymentowo – cenowy – (wzór stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ) Formularz jest częścią oferty i nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp (należy złożyć wyłącznie w części, na które jest składana oferta); 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, w skrócie „JEDZ" (wzór stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez dwóch lub więcej wykonawców albo korzystania przez wykonawcę z podmiotów udostępniających zasoby na warunkach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy Pzp, oświadczenie składa osobno każdy wykonawca, podpisane elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy; 4) Sporządzony przez wykonawcę Formularz ofertowy udostępniony przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczony w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe”. 5) Pełnomocnictwo w oryginale lub poświadczone notarialnie - do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji. Pełnomocnictwo musi być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy do reprezentowania Wykonawcy wymagana jest reprezentacja łączna (więcej niż jedna osoba), do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo/a podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym łącznie przez wszystkie osoby uprawnione do reprezentacji. Wykonawca może złożyć kopię pełnomocnictwa, ale wtedy wymagane jest pozyskanie notarialnego uwierzytelnienia odpisu pełnomocnictwa opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza; 6) w przypadku ubiegania się o udzielenie zamówienia wspólnie, Oświadczenie Wykonawców – wzór stanowi Załącznik 7 do SWZ; 7) w przypadku oddania do dyspozycji Wykonawcy zasobów podmiotu trzeciego, Zobowiązanie podmiotu trzeciego – wzór stanowi Załącznik 6 do SWZ, podpisane elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania podmiotu trzeciego. 8) dla zad nr 5 oraz 6 dokument potwierdzający możliwość wykonywania badania TK i rezonansu magnetycznego z dostarczanymi implantami
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Membrany, substytut kostny do miejscowego leczenia infekcji i piny
Beschreibung: Membrany, substytut kostny do miejscowego leczenia infekcji i piny
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Membrany II
Beschreibung: Membrany II
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Klej tkankowy
Beschreibung: Klej tkankowy
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Cement kostny oraz system do płukania kości
Beschreibung: Cement kostny oraz system do płukania kości
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Implanty chirurgiczne I
Beschreibung: Implanty chirurgiczne I
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Implanty chirurgiczne II
Beschreibung: Implanty chirurgiczne II
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zestawy do rekonstrukcji ACL, kotwice i zestaw do separacji płytek
Beschreibung: Zestawy do rekonstrukcji ACL, kotwice i zestaw do separacji płytek
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Ostrza, frezy, elektrody
Beschreibung: Ostrza, frezy, elektrody
Interne Kennung: 8