465121-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Herzklappen – valve cardiace; proteze cardiace; consumabile medicale
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: valve cardiace; proteze cardiace; consumabile medicale
Beschreibung: cant. minima si maxima Acord cadru: valva mecanica cu doua hemidiscuri cu pozitionare aortica inel de sutura de dimensiune redusa 10 1800 3 valva mecanica cu doua hemidiscuri cu pozitionare aortica total supra-anulara 10 1800 4 valva mecanica cu doua hemidiscuri cu pozitionare aortica si cu inel de sutura anatomica 10 1080 Valve biologice din pericard bovin cu stent 10 540 Valva mecanica cu doua hemidiscuri cu pozitionare mitrala dimensiune unica adaptabila pentru dimensiuni variabile inel mitral 10 2600 Valva biologica din pericard bovin – pozitionare supra-anulara 8 200 Inele de anuloplastie valva mitrala si tricuspida 7.1 inel anuloplstie semiflexibil pentru valva mitrala 8 200 7.2 inel anuloplstie semirigid pentru valva mitrala 2 72 7.3 inel anuloplstie semirigid pentru valva tricuspida 8 200 7.4 inel anuloplstie insuficienta mitrala tip iii b 1 36 7.5 inel anuloplastie cardiomiopatie dilatativa 1 36 total lot 7 10 Valva biologica din pericard bovin montata pe un cadru flexibil ce permite expansiunea orificiului intern – pozitionare supra anulara sau intra anulara 8 200 Cuveta pentru senzor linie arteriala 40 2000 Cuveta pentru senzor linie venoasa 400 2000
Interne Kennung: 16355/19.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: valva mecanica cu doua hemidiscuri cu pozitionare aortica inel de sutura de dimensiune redusa
Beschreibung: cant. max. ctr. subs. 90 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: valva mecanica cu doua hemidiscuri cu pozitionare aortica total supra-anulara
Beschreibung: cant. max. ctr. subs. 90 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: valva mecanica cu doua hemidiscuri cu pozitionare aortica si cu inel de sutura anatomica
Beschreibung: cant. max. ctr. subs. 100 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Valve biologice din pericard bovin cu stent
Beschreibung: cant. max. ctr. subs. 20 buc
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Valva mecanica cu doua hemidiscuri cu pozitionare mitrala dimensiune unica adaptabila pentru dimensiuni variabile inel mitral
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Valva biologica din pericard bovin – pozitionare supra-anulara
Beschreibung: cant. max. ctr. subs. 30 buc
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Inele de anuloplastie valva mitrala si tricuspida
Beschreibung: cant. max. ctr. subs.: 7.1 inel anuloplstie semiflexibil pentru valva mitrala 50 7.2 inel anuloplstie semirigid pentru valva mitrala 25 7.3 inel anuloplstie semirigid pentru valva tricuspida 20 7.4 inel anuloplstie insuficienta mitrala tip iii b 20 7.5 inel anuloplastie cardiomiopatie dilatativa 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Valva biologica din pericard bovin montata pe un cadru flexibil ce permite expansiunea orificiului intern – pozitionare supra anulara sau intra anulara
Beschreibung: cant. max. ctr. subs. 11 buc
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Cuveta pentru senzor linie arteriala
Beschreibung: cant. max. ctr. subs. 80 buc.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Cuveta pentru senzor linie venoasa
Interne Kennung: 10