465127-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa płynów infuzyjnych, preparatów osoczozastępczych i roztworów do przepłukiwań na okres 22 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa płynów infuzyjnych, preparatów osoczozastępczych i roztworów do przepłukiwań na okres 22 miesięcy
BeschreibungDostawa płynów infuzyjnych, preparatów osoczozastępczych i roztworów do przepłukiwań na okres 22 miesięcy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33692800 Dialyselösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcja 1. W stosunku do każdego zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym część Oferty, w ilościach określonych w załącznikach nr 2.1. – 2.6 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część Oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości stanowiącej równowartość do 20% wartości przedmiotu zamówienia podstawowego. 5. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym część Oferty Wykonawcy.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
BeschreibungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
BeschreibungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5
BeschreibungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6
BeschreibungZadanie 6