465131-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titel1.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Zadanie nr 1 - Deramtom zasilany akumulatorowo - 2 kpl
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 1
LosLOT-0002
Titel2.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 2 – TOR LAPAROSKOPOWY – 1 szt.
Beschreibung2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 2
LosLOT-0003
Titel3.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 3 – ŁÓŻKO TYP 1– 3 szt.
Beschreibung3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 3
LosLOT-0004
Titel4.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 4- ŁÓŻKO TYP 1– 4 szt.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 4
LosLOT-0005
Titel5.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 5 – ŁÓŻKO TYP 1– 2 szt.
Beschreibung5. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 5
LosLOT-0006
Titel6.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 6 – ŁÓŻKO Z WAGĄ TYP 2– 1 szt.
Beschreibung6. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 6
LosLOT-0007
Titel7.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 7- STÓŁ TRANSPORTOWO/OPATRUNKOWY – 3 szt.
Beschreibung7. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 7
LosLOT-0008
Titel8.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 8 – WÓZEK INWALIDZKI – 4 kpl.
Beschreibung8. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 8
LosLOT-0009
Titel9.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 9 – KARDIOMONITOR – 4 szt.
Beschreibung9. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 9
LosLOT-0010
Titel10.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 10 – POMPA PRZEPŁYWOWA – 6 szt.
Beschreibung10. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 10
LosLOT-0011
Titel11.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 11 - PULSOKSYMETR – 4 szt.
Beschreibung11. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 11
LosLOT-0012
Titel12.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 12 – WAGA NIEMOWLĘCA – 3 szt.
Beschreibung12. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 12
LosLOT-0013
Titel13.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 13 – WAGA LEKARSKA – 6 szt.
Beschreibung13. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 13
LosLOT-0014
Titel14.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 14 – MYJNIA DEZYNFEKTOR – 2 szt.
Beschreibung14. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 14
LosLOT-0015
Titel15.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 15 – ŁÓŻECZKO – 10 szt.
Beschreibung15. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 15
LosLOT-0016
Titel16.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 16 – SZAFKA PRZYŁÓŻKOWA - 31 szt.
Beschreibung16. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 16
LosLOT-0017
Titel17.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 17 – KOZETKA – 6 szt.
Beschreibung17. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 17
LosLOT-0018
Titel18.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 18 – STANOWISKO DO POBIERANIA KRWI – 3 szt.
Beschreibung18. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 18
LosLOT-0019
Titel19.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 19 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET I – 1 kpl.
Beschreibung19. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 19
LosLOT-0020
Titel20.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 20 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET II– 1 kpl.
Beschreibung20. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 20
LosLOT-0021
Titel21.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 21 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET III– 1 kpl.
Beschreibung21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 21
LosLOT-0022
Titel22.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 22 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET IV – 1 kpl.
Beschreibung22. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne KennungDZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 22