465137-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – MREŽNI PODJETNIŠKI INKUBATOR ROGATEC – PODČETRTEK: INKUBATOR VONARJE, pri katerem se upošteva okoljski vidik
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MREŽNI PODJETNIŠKI INKUBATOR ROGATEC – PODČETRTEK: INKUBATOR VONARJE, pri katerem se upošteva okoljski vidik
Beschreibung: Predmet javnega naročila: MREŽNI PODJETNIŠKI INKUBATOR ROGATEC – PODČETRTEK: INKUBATOR VONARJE, pri katerem se upošteva okoljski vidik. V Občini Podčetrtek se bo gradil nov objekt, »INKUBATOR VONARJE«, v katerem bo inkubirancem namenjenih več kot 640 m2 površin. Namen projekta je zagotoviti infrastrukturne pogoje za delovanje podjetniškega inkubatorja ter na ta način oblikovati aktivno in prepoznavno podporno okolje z namenom pospeševanja ustanavljanja novih podjetij ter pomoči pri njihovem delovanju, rasti in razvoju, da bodo prispevala k večji konkurenčnosti, kakovostnejšim delovnim mestom ter posodobitvi strukture gospodarstva v regiji. Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Projekt »MREŽNI PODJETNIŠKI INKUBATOR ROGATEC – PODČETRTEK: INKUBATOR VONARJE«, pri katerih se upošteva okoljski vidik« se izvaja v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji, Cilj politike 1 – Pametna Evropa, Specifični cilj RSO1.3 Krepitev trajnostne rasti in konkurenčnosti MSP ter ustvarjanje delovnih mest v MSP, med drugim s produktivnimi naložbami (ESRR): podjetniški inkubatorji. Projekt je vključen v Dogovor za razvoj Savinjske razvojne regije.
Interne Kennung: JN-76335
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 506903