See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst vernieuwing en uitbreiding netwerkmateriaal
Beschreibung: Raamovereenkomst vernieuwing en uitbreiding netwerkmateriaal
Interne Kennung: PPP0FG-984/6406/2025-064
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-064_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0FG-984/6406/2025-064
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32400000 Netwerken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-064_1