2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odczynniki laboratoryjne do mikromacierzy i przygotowywania NGS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego (loco Laboratorium analityczne Szpitala): odczynników do wykonywania mikromacierzy aCGH wraz z SNP, kompatybilnymi z posiadanym przezSzpital skanerem Agilent SureSCAN Dx oraz odczynników do przygotowywania NGS kompatybilnych z posiadanym przez Szpital aparatem MagnisDx
Interne Kennung: DZPZ-332-50PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Odczynniki laboratoryjne do mikromacierzy i przygotowywania NGS
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego (loco Laboratorium analityczne Szpitala): – odczynników do wykonywania mikromacierzy aCGH wraz z SNP. Odczynniki kompatybilne z posiadanym przez Szpital skanerem Agilent SureSCAN Dx;
Interne Kennung: DZPZ-332-50PNU-2026 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Odczynniki do przygotowywania NGS kompatybilne z posiadanym przez Szpital aparatem MagnisDx
Beschreibung: 2.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego (loco Laboratorium analityczne Szpitala): – odczynników do przygotowywania NGS kompatybilnych z posiadanym przez Szpital aparatem MagnisDx
Interne Kennung: DZPZ-332-50PNU-2026 - zadanie nr 2