See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova města Jeseník po povodních – vybrané lávky a mosty – zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby a následnou realizaci obnovy mostů v městě Jeseník po povodních: • Lávka přes řeku Belou mezi ulicemi Otakara Březiny – Bezručova, • Lávka přes řeku Staříč mezi ulicemi Otakara Březiny – Školní, • Lávka přes řeku Bělou mezi ulicemi Nábřežní – Smetanova, • Lávka v lokalitě ul. Lipovská – sídliště, • Most v lokalitě ul. Příčná - Hotel Nodus. Vzhledem k celkovému předmětu veřejné zakázky a obsahu projektové dokumentace, je předmět veřejné zakázky rozdělen do níže uvedených částí, a to z důvodu zařazení do jednotlivých geografických oblastí, v nichž budou projektovány samostatné lávky. Lávky představují technicky a funkčně samostatné celky s odlišnými místními podmínkami. Část 1: Lávky Část 2: Lávka v lokalitě ul. Lipovská – sídliště Část 3: Most v lokalitě ul. Příčná - Hotel Nodus
Interne Kennung: N006/26/V00008989
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 75000000 Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lávky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zpracování projektové dokumentace na výstavbu lávky SU-029 na ulici O. Březiny a Bezručova, lávky SU-024 lávka Nábřežní, a lávky SU-030 na ulici Březinka u ZUŠ, a to zejména: • zpracování projektové dokumentace pro jednotné společné řízení o povolení záměru v souladu s platnými právními předpisy, • výkon inženýrské činnosti za účelem vydání povolení záměru (včetně projednání dokumentace s dotčenými orgány státní správy, správci a vlastníky sítí a dalšími účastníky řízení, zabezpečení vydání všech dalších souhlasů, stanovisek a rozhodnutí nezbytných pro zajištění vydání pravomocného povolení záměru, zabezpečení žádosti o vydání povolení záměru), • zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby v souladu s platnými právními předpisy, dopracované do podrobnosti dokumentace pro výběr zhotovitele stavby, • zpracování položkového rozpočtu a soupis prací s výkazem výměr dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, v platném znění, • a poskytnutí dalších souvisejících činností v rozsahu stanoveném smlouvou o dílo. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 a č. 2.
Interne Kennung: N006/26/V00008989_001
Los: LOT-0005
Titel: Most v lokalitě ul. Příčná - Hotel Nodus
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zpracování projektové dokumentace na výstavbu mostu v lokalitě ul. Příčná - Hotel Nodus, a to zejména: • zpracování projektové dokumentace pro jednotné společné řízení o povolení záměru v souladu s platnými právními předpisy, • výkon inženýrské činnosti za účelem vydání povolení záměru (včetně projednání dokumentace s dotčenými orgány státní správy, správci a vlastníky sítí a dalšími účastníky řízení, zabezpečení vydání všech dalších souhlasů, stanovisek a rozhodnutí nezbytných pro zajištění vydání pravomocného povolení záměru, zabezpečení žádosti o vydání povolení záměru), • zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby v souladu s platnými právními předpisy, dopracované do podrobnosti dokumentace pro výběr zhotovitele stavby, • zpracování položkového rozpočtu a soupis prací s výkazem výměr dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, v platném znění, • a poskytnutí dalších souvisejících činností v rozsahu stanoveném smlouvou o dílo. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 5 a č. 6.
Interne Kennung: N006/26/V00008989_003
Los: LOT-0004
Titel: Lávka v lokalitě ul. Lipovská – sídliště
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zpracování projektové dokumentace na výstavbu lávky na sídlišti v ulici Lipovská, a to zejména: • zpracování projektové dokumentace pro jednotné společné řízení o povolení záměru v souladu s platnými právními předpisy, • výkon inženýrské činnosti za účelem vydání povolení záměru (včetně projednání dokumentace s dotčenými orgány státní správy, správci a vlastníky sítí a dalšími účastníky řízení, zabezpečení vydání všech dalších souhlasů, stanovisek a rozhodnutí nezbytných pro zajištění vydání pravomocného povolení záměru, zabezpečení žádosti o vydání povolení záměru), • zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby v souladu s platnými právními předpisy, dopracované do podrobnosti dokumentace pro výběr zhotovitele stavby, • zpracování položkového rozpočtu a soupis prací s výkazem výměr dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, v platném znění, • a poskytnutí dalších souvisejících činností v rozsahu stanoveném smlouvou o dílo. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 3 a č. 4.
Interne Kennung: N006/26/V00008989_002