See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług zapewniających utrzymanie eksploatacji oraz prawidłowego funkcjonowania Oprogramowania OPTIMED NXT oraz serwis oprogramowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup usług zapewniających utrzymanie eksploatacji oraz prawidłowego funkcjonowania Oprogramowania OPTIMED NXT oraz serwis oprogramowania" Szczegółowe informacje zawiera: 1) Zaproszenie do negocjacji 2) Projekt umowy
Interne Kennung: 19/PN/2026/WJ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usług zapewniających utrzymanie eksploatacji oraz prawidłowego funkcjonowania Oprogramowania OPTIMED NXT oraz serwis oprogramowania