2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy Aleksandrów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy Aleksandrów”. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu instalacji w budynkach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” i szczegółowo zostało opisane w Programie Funkcjonalno- Użytkowym (dalej zwanym PFU), który stanowi załącznik nr 6a, 6b do SWZ. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach: Projekt FELD.02.05-IZ.00-0094/23 realizowany w ramach FELD.02.05 Działanie: Odnawialne źródła energii w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla zielonego łódzkiego, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie poniższe części: Część nr 1: Odnawialne źródła energii na budynkach prywatnych • instalacji pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u. - 68 szt. pomp w 68 lokalizacjach Zamawiający informuje, iż wymaga aby pompy ciepła, które będą zainstalowane były tego samego producenta. Część nr 2: Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej • instalacji kolektorów słonecznych - 30 szt. kolektorów w 5 lokalizacjach • Instalacji kotłowni pelletowej – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno- użytkowym, który stanowi załącznik nr 6a do SWZ dla Części nr 1 oraz załącznik nr 6b dla Części nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 44621220 Heizkessel für Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Odnawialne źródła energii na budynkach prywatnych
Beschreibung: Część nr 1: Odnawialne źródła energii na budynkach prywatnych • instalacji pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u. - 68 szt. pomp w 68 lokalizacjach Zamawiający informuje, iż wymaga aby pompy ciepła, które będą zainstalowane były tego samego producenta.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45111300 Abbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51000000 Installation (außer Software), 51000000 Installation (außer Software), 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej
Beschreibung: Część nr 2: Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej • instalacji kolektorów słonecznych - 30 szt. kolektorów w 5 lokalizacjach • Instalacji kotłowni pelletowej – 1 szt.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44621220 Heizkessel für Zentralheizungen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45111300 Abbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51000000 Installation (außer Software), 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45331100 Installation von Zentralheizungen