2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS 2/2026 „Nákup výpočtovej techniky a príslušenstva pre UKF v Nitre“
Beschreibung: Predmetom DNS je zriadenie dynamického nákupného systému, v rámci ktorého sa budú vyhlasovať jednotlivé výzvy na predkladanie ponúk na dodávanie informačných a komunikačných technológií bežne dostupných na trhu pre potreby Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre vrátane inštalácie a služieb súvisiacich s dodaním a vyložením tovaru v mieste dodania. Ide najmä o dodávanie: - počítačového zariadenia a spotrebného materiálu (napr. počítače, notebooky, tlačiarne, pamäťové jednotky, klávesnice, počítačová myš a iný spotrebný materiál), - fotokopírovacích strojov, - vysielacích prístrojov (mobilné telefóny), - strojov a prístrojov s individuálnymi funkciami (napr. drony, smart hodinky, nositeľná elektronika do uší, elektronické okuliare, zariadenia pre virtuálnu realitu, smart náramky, elektronické roboty, a pod.), - sieťových zariadení, - serverov a príslušenstva.
Interne Kennung: DNS 2/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer, 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen, 32250000 Mobilfunkgeräte, 31640000 Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion, 32400000 Netzwerke, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001