See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract smartphones, tablets, computeraccessoires , elektronische componenten & wit-en bruingoed
Beschreibung: Het afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering van Consumentenelectronica, peripherals & accessoires voor de Universiteit Antwerpen. De Universiteit Antwerpen heeft reeds lopende raamovereenkomsten voor laptops, PC’s en Apple materiaal, deze vallen dus buiten de scope van deze opdracht. Uantwerpen wenst een Raamovereenkomst voor de levering van Consumentenelectronica, peripherals & accessoires af te sluiten voor een periode van 4 jaar. De Universiteit telt 20.000 studenten en meer dan 5.000 medewerkers. De opdracht is van toepassing op alle 4 de campussen van de Universiteit. Dit is een opdracht waarbij de dienstverlener een catalogus aan materiaal en de daarbij horende diensten zal aanbieden aan de Uantwerpen. Volgende organisaties kunnen mee afnemen: AP Hogeschool
Interne Kennung: PPP0IA-769/6369/26004
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Smartphones, tablets en accessoires
Beschreibung: Aankoop en levering van smartphones, tablets en computeraccessoires. Een lijst met inventaris zal mee gestuurd worden ter info.
Interne Kennung: 26004_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 31711100 Elektronische Bauteile
Los: LOT-0002
Titel: Elektronica, computeronderdelen en peripherals
Beschreibung: Aankoop en levering van elektronica, computeronderdelen en peripherals. Een lijst met inventaris zal mee gestuurd worden ter info.
Interne Kennung: 26004_2
Los: LOT-0003
Titel: Elektronische componenten
Beschreibung: Aankoop en levering van elektronische componenten. Een lijst met inventaris zal mee gestuurd worden ter info.
Interne Kennung: 26004_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711100 Elektronische Bauteile
Los: LOT-0004
Titel: Wit-en bruingoed, wasmachines, droogkasten, diepvriezers
Beschreibung: Aankoop en levering van ijskasten, diepvriezers, wasmachines, droogkasten en microgolfovens . Een lijst met inventaris zal mee gestuurd worden ter info.
Interne Kennung: 26004_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39711123 Tiefkühlschränke