465315-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 82 02 pochodzących z powodzi z terenu Gminy Kłodzko
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 82 02 pochodzących z powodzi z terenu Gminy Kłodzko
Beschreibung: Załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 82 02 pochodzących z powodzi z terenu Gminy Kłodzko
Vorherige Bekanntmachung: 311133-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na terenie Gminy Kłodzko znajduje się bardzo duża ilość odpadów pochodzących z powodzi z września 2024 roku. Szacowana ich ilość to 1 500 Mg. Odpady te już od długiego czasu zalegają przy drogach Gminy. Warunki pogodowe /podwyższająca się z dnia na dzień temperatura/ i wegetacja roślinności sprawiają, że odpady te stają się dużym niebezpieczeństwem dla zdrowia ludzi i zwierząt. Istnieje realne zagrożenie epidemiologiczne. W celu zapewnienia ochrony zdrowia mieszkańcom Gminy Kłodzko poprzez jak najszybsze i skuteczne usunięcie odpadów powstałych z powodzi zasadnym jest skrócenie terminu ogłoszenia przetargu do minimum, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2, który mówi o tym, że Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż 35 dni, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001