465317-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa termocyklera z trzema blokami grzejnymi dla Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa termocyklera z trzema blokami grzejnymi dla Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: sprzedaż i dostawa aparatury laboratoryjnej dla Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego – termocyklera z trzema blokami grzejnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001