See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej w latach 2027-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z usługą przesyłu dla Centrum Sportowo – Konferencyjnego w Gniewinie (obiekt hotelowy). Dostawa energii elektrycznej będzie odbywać się do punktu poboru energii elektrycznej wskazanego w OPZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001