465354-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Verpflegungsdienste – Servicii de catering (preparare, transport si distribuire hrana) necesare asigurarii hranei pacientilor si personalului sanitar care au acest drept de 3 ori pe zi la Sediul Central si Sectiile exterioare
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de catering (preparare, transport si distribuire hrana) necesare asigurarii hranei pacientilor si personalului sanitar care au acest drept de 3 ori pe zi la Sediul Central si Sectiile exterioare
Beschreibung: Servicii de catering (preparare, transport si distribuire hrana) necesare asigurarii hranei pacientilor si personalului sanitar care au acest drept la Sediul Central si Sectiile exterioare. conf. Caietului de Sarcini nr. 26489 / 06.11.2025
Interne Kennung: 26489 / 06.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1