See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kurināmā (sagatavotas malkas, brikešu, kokskaidu granulu, ogļu, sašķidrinātās gāzes - propāna) piegāde 2026/2027.gada apkures sezonai
Beschreibung: Kurināmā (sagatavotas malkas, brikešu, kokskaidu granulu, ogļu, sašķidrinātās gāzes - propāna) piegāde 2026/2027.gada apkures sezonai
Interne Kennung: IeM NVA 2026/29
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03413000 Brennholz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09111200 Aus Kohle gewonnene Brennstoffe, 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. iepirkuma priekšmeta daļa - “Sagatavotas malkas piegāde Zemgales un Pierīgas reģionā”
Los: LOT-0002
Titel: 2. iepirkuma priekšmeta daļa - “Kokskaidu granulu piegāde Zemgales un Pierīgas reģionā”
Los: LOT-0003
Titel: 3. iepirkuma priekšmeta daļa - “Kokskaidu granulu piegāde Vidzeme 1 reģionā”
Los: LOT-0004
Titel: 4. iepirkuma priekšmeta daļa - “Kokskaidu granulu piegāde Vidzeme 2 reģionā”
Los: LOT-0005
Titel: 5. iepirkuma priekšmeta daļa - “Kokskaidu granulu piegāde Ludzas reģionā”
Los: LOT-0006
Titel: 6. iepirkuma priekšmeta daļa - “Kokskaidu granulu piegāde Daugavpils reģionā”
Los: LOT-0007
Titel: 7. iepirkuma priekšmeta daļa - “Kokskaidu granulu piegāde Kurzemes reģionā”
Los: LOT-0008
Titel: 8. iepirkuma priekšmeta daļa - “Kokskaidu brikešu piegāde Vidzemes reģionā”
Los: LOT-0009
Titel: 9. iepirkuma priekšmeta daļa - “Akmeņogļu piegāde”
Los: LOT-0010
Titel: 10. iepirkuma priekšmeta daļa - “Propāna gāzes piegāde Zemgales reģionā”
Los: LOT-0011
Titel: 11. iepirkuma priekšmeta daļa - “Propāna gāzes piegāde Daugavpils reģionā”
Los: LOT-0012
Titel: 12. iepirkuma priekšmeta daļa - “Propāna gāzes piegāde Vidzemes reģionā”
Los: LOT-0013
Titel: 13. iepirkuma priekšmeta daļa - “Propāna gāzes piegāde Kurzemes reģionā”