465365-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów służbowych marki Skoda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa części zamiennych do pojazdów służbowych marki Skoda
BeschreibungZakup i dostawa części zamiennych do pojazdów służbowych marki Skoda
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów służbowych marki SKODA.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia, polegającego na powtórzeniu realizacji umowy na okres 12 miesięcy, po upływie zawartej pierwotnie umowy na okres 24 miesięcy lub wcześniejszego wykorzystania środków z tej umowy. W przypadku korzystania przez Zamawiającego ze wznowienia Umowy, Zamawiający poinformuje o tym Wykonawcę na wskazany w umowie adres e-mailem, w terminie jednego miesiąca przed zakończeniem realizacji umowy. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe za realizację zamówienia objętego wznowieniem będą identyczne, jak ceny jednostkowe wskazane przez Wykonawcę w ofercie dla zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na wskazany w umowie adres e-mailem oświadczenie o wyrażeniu zgody na wznowienie zamówienia w terminie do 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania informacji od Zamawiającego. W przypadku braku odpowiedzi Wykonawcy w wyżej wymienionym okresie, Zamawiający uzna, że Wykonawca nie wyraża zgody na wznowienie realizacji Umowy. W przypadku niepoinformowania Wykonawcy w terminie opisanym w pkt 11 należy traktować, że Zamawiający nie będzie korzystał ze wznowienia zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości usług w ramach zamówienia wznowieniowego, zgodnie z bieżącymi potrzebami. Wznowienie zamówienia nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku z jego skorzystania, natomiast po stronie Wykonawcy z obowiązku do jego przystąpienia. Nie uruchomienie procedury wznowienia ze strony Zamawiającego nie stanowi podstawy do wystąpienia przez Wykonawcę do Zamawiającego z roszczeniami o wykonanie wznowienia zamówienia