465374-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – Obchodná akadémia Liptovský Mikuláš – stavebné úpravy objektu školského internátu, vstupnej časti do školskej jedálne, zníženie energetickej náročnosti OA LM .
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obchodná akadémia Liptovský Mikuláš – stavebné úpravy objektu školského internátu, vstupnej časti do školskej jedálne, zníženie energetickej náročnosti OA LM .
Beschreibung: Predmetom projektového zámeru sú stavebné úpravy a zníženie energetickej náročnosti školského internátu, vstupnej časti do školského internátu a školskej jedálne v Liptovskom Mikuláši na parcele KN/C 210, 211, 216/19. Zadanie rieši komplexnú obnovu exteriéru budovy t. j. zateplenie obvodového plášťa, zateplenie strešnej konštrukcie vrátane realizácie zelenej strechy na budove kuchyne, výmena otvorových konštrukcií, osadenie fotovoltaickej elektrárne na strechu budovy vstupnej časti, nový bleskozvod. V interiéri budovy sa rieši výmena výťahu, obnova hygienických priestorov vo vestibule, elektrická protipožiarna signalizácia, hlasová signalizácia požiaru, výmena časti rozvodov vykurovania a vykurovacích telies. Po realizácii obnovy zostane účel objektu nezmenený, nezmenení sa počet podlaží, ani podlahová plocha.
Interne Kennung: NLZ_1_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214700 Bauarbeiten für Studentenwohnheime
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obchodná akadémia Liptovský Mikuláš – stavebné úpravy objektu školského internátu, vstupnej časti do školského internátu a školskej jedálne, zníženie energetickej náročnosti OA LM.
Beschreibung: Predmetom projektového zámeru sú stavebné úpravy a zníženie energetickej náročnosti školského internátu, vstupnej časti do školského internátu a školskej jedálne v Liptovskom Mikuláši na parcele KN/C 210, 211, 216/19. Zadanie rieši komplexnú obnovu exteriéru budovy t. j. zateplenie obvodového plášťa, zateplenie strešnej konštrukcie vrátane realizácie zelenej strechy na budove kuchyne, výmena otvorových konštrukcií, osadenie fotovoltaickej elektrárne na strechu budovy vstupnej časti, nový bleskozvod. V interiéri budovy sa rieši výmena výťahu, obnova hygienických priestorov vo vestibule, elektrická protipožiarna signalizácia, hlasová signalizácia požiaru, výmena časti rozvodov vykurovania a vykurovacích telies. Po realizácii obnovy zostane účel objektu nezmenený, nezmenení sa počet podlaží, ani podlahová plocha. Základné pôdorysné rozmery predmetnej budovy sú 70,99 x 47,12 m.