2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lucrări de reparaţii curente defalcate pe 4 loturi în cazărmile 2352 Bascov - UM 01261 Pitești, 1360 Predeal - UM 01090 Predeal și 2728 Pitești - UM 01643 Pitești.
Beschreibung: Lucrări de reparații curente, defalcate pe 4 loturi: - LOTUL NR. 1: Lucrări de reparații curente la Pavilionul N - Atelir reparații și Pavilionul O - Dormitoare din Cazarma 2352 Bascov - UM 01261 Pitești; - LOTUL NR. 2: Lucrări de reparații curente la Pavilionul C&C1 – Comandament (Holuri tranzit + Sală festivități + Dormitoare) din Cazarma 1360 Predeal – UM 01090 Predeal; - LOTUL NR. 3: Lucrări de reparații curente la Pavilionul D - Comandament din Cazarma 1360 Predeal – UM 01090 Predeal; - LOTUL NR. 4: Lucrări de reparații curente la Pavilionul D - Remiză auto din Cazarma 2728 Pitești - UM 01643 Pitești; NOTA 1. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informaţii suplimentare în legătură cu documentaţia de atribuire este de maxim 17 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. NOTA 2: În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificare/informaţilor suplimentare în a 11–a zi dinainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor, ţinând cont şi de prevederile Notificării ANAP cu privire la modalitatea de punere în aplicare a dispoziţiilor art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016. Orice solicitare de clarificare transmisă după data menţionată la nota 1, va pune autoritatea contractantă în imposibilitatea de a oferi un răspuns în termenul menţionat la nota 2 şi drept urmare solicitarea se va considera TARDIVĂ.
Interne Kennung: 14601582_2026_PAAPD1626402
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lucrări de reparații curente la Pavilionul N - Atelir reparații și Pavilionul O - Dormitoare din Cazarma 2352 Bascov - UM 01261 Pitești
Beschreibung: Cantitatile si natura lucrarilor de reparatii curente sunt cele prevazute in caietul de sarcini si listele de lucrari.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lucrări de reparații curente la Pavilionul C&C1 – Comandament (Holuri tranzit + Sală festivități + Dormitoare) din Cazarma 1360 Predeal – UM 01090 Predeal
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lucrări de reparații curente la Pavilionul D - Comandament din Cazarma 1360 Predeal – UM 01090 Predeal
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lucrări de reparații curente la Pavilionul D - Remiză auto din Cazarma 2728 Pitești - UM 01643 Pitești
Interne Kennung: 4