465416-2025 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – dostawa pomocy i stanowisk dydaktycznych wraz z wyposażeniem do pracowni i laboratoriów branży mechanicznej i elektroenergetycznej w PZS4 w Wejherowie – ETAP I
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa pomocy i stanowisk dydaktycznych wraz z wyposażeniem do pracowni i laboratoriów branży mechanicznej i elektroenergetycznej w PZS4 w Wejherowie – ETAP I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy i stanowisk dydaktycznych wraz z wyposażeniem do pracowni i laboratoriów branży mechanicznej i elektroenergetycznej w PZS4 w Wejherowie, t.j. do: pracowni projektowania i wytwarzania podzespołów i zespołów urządzeń mechanicznych, laboratorium układów sterowania, laboratorium robotyki przemysłowej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pomocy i stanowisk dydaktycznych wraz z wyposażeniem do pracowni i laboratoriów branży mechanicznej i elektroenergetycznej w PZS4 w Wejherowie – ETAP I
BeschreibungDostawa pomocy i stanowisk dydaktycznych wraz z wyposażeniem do pracowni i laboratoriów branży mechanicznej i elektroenergetycznej w PZS4 w Wejherowie – ETAP I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen