2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw woonzorgcentrum Ter Luchte te Ruddervoorde
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft een algemene aanneming van werken voor de herontwikkeling van de zorgsite 'Ter Luchte' te Ruddervoorde (Oostkamp), omvattende: de bouw van een nieuw woonzorgcentrum (WZC) met 123 kamers, de integratie van een lokaal dienstencentrum (LDC) als onderdeel van de nieuwbouw, gesitueerd op de gelijkvloers en functioneel verbonden met het WZC, de gefaseerde sloop van het bestaande woonzorgcentrum en het bestaande LDC, de aanleg van de volledige omgeving, inclusief infrastructuurwerken, verhardingen, groenaanleg en rioleringswerken. Voorafgaande aan en tijdens de realisatie van de nieuwbouw, omvat de opdracht eveneens: de selectieve sloop van bestaande constructies noodzakelijk voor de inplanting van de nieuwbouw, de gedeeltelijke afbraak van het bestaande LDC waaronder onder meer een vleugel waarin sanitaire voorzieningen zijn ondergebracht, de verplaatsing en/of aanpassing van bestaande nutsvoorzieningen (gas-water-elektriciteit), het voorzien van tijdelijke voorzieningen ter vervanging van buiten dienst gestelde functies, met inbegrip van sanitaire voorzieningen, de volledige afwerking van aansluitingen tussen te behouden en te slopen bouwdelen inclusief het realiseren van nieuwe gevelafwerkingen en buitenschillen. De opdracht wordt uitgevoerd op een actieve zorgsite, waarbij de continuïteit van de werking van het bestaande WZC en het LDC tijdens de uitvoering maximaal gewaarborgd dient te blijven. Veel aandacht dient te gaan naar de voorbereiding van de werken, de werfinrichting en de fasering van de werken. De werken worden georganiseerd in opeenvolgende fasen, waarbij de nieuwbouw eerst wordt gerealiseerd, gevolgd door de verhuis van de gebruikers en de aansluitende sloop en omgevingsaanleg. De opdracht omvat alle werken, leveringen en prestaties die noodzakelijk zijn voor een volledige en conforme realisatie, met inbegrip van alle coördinatieverplichtingen, ongeacht of deze expliciet in alle opdrachtdocumenten zijn vermeld. De uitvoeringstermijn waarbinnen deze werken uitgevoerd moeten worden is essentieel. De aanbestedende overheid dient de kamers tijdig in gebruik te kunnen nemen en dit om haar vergunning en bijhorende financiering niet te verliezen.
Interne Kennung: 2405/TELU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2504/TELU - 1
Beschreibung: Nieuwbouw woonzorgcentrum Ter Luchte te Ruddervoorde
Interne Kennung: 1