See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacji ewidencji gruntów i budynków w jednostce ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski
Beschreibung: Przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębów ewidencyjnych wyszczególnionych wyżej dla jednostki ewidencyjnej: 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski, powiat: żyrardowski, województwo: mazowieckie w trybie art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Podstawowym celem modernizacji ewidencji gruntów i budynków, jaka będzie przeprowadzona w oparciu o niniejszy projekt jest pozyskanie danych dotyczących przebiegu granic działek ewidencyjnych, uzupełnienie ewidencji o dane dotyczące budynków i lokali, aktualizacja użytków gruntowych na terenach zabudowanych i zurbanizowanych oraz ponowna gleboznawcza klasyfikacja gruntów zmienionych użytków gruntowych na terenach rolnych i leśnych dla ww. obrębów ewidencyjnych zlokalizowanych w granicach jednostki ewidencyjnej 143802_5 – Gmina Mszczonów – obszar wiejski, zgodnie z projektem modernizacji oraz przepisami prawa. Osiągnięcie zakładanego celu pracy pozwoli na podniesienie jakości danych w ewidencji gruntów i budynków, jak również pozwoli na usprawnienie procesu prowadzenia, obsługi i udostępniania ewidencji gruntów i budynków w postaci zbiorów numerycznych oraz usług sieciowych, a w szczególności poprawi procesy automatyzacji w zakresie przeglądania danych pzgik, obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych oraz udostępniania materiałów pzgik.
Vorherige Bekanntmachung: 198142-2025
Interne Kennung: ZP.272.5.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Modernizacji ewidencji gruntów i budynków w jednostce ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski
Beschreibung: Przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębów ewidencyjnych wyszczególnionych wyżej dla jednostki ewidencyjnej: 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski Część 1. 1. 143802_5.0013 CZEKAJ 2. 143802_5.0015 DŁUGOWIZNA 3. 143802_5.0019 GRABCE JÓZEFPOLSKIE 4. 143802_5.0021 GRABCE WRĘCKIE 5. 143802_5.0029 LUBLINÓW 6. 143802_5.0035 MARKÓW ŚWINICE 7. 143802_5.0036 MARKÓW TOWARZYSTWO 8. 143802_5.0055 WÓLKA WRĘCKA 9. 143802_5.0068 WRĘCZA A
Interne Kennung: 1. ZP.272.5.4.2025
Los: LOT-0002
Titel: 2. Modernizacji ewidencji gruntów i budynków w jednostce ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski
Beschreibung: Przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębów ewidencyjnych wyszczególnionych wyżej dla jednostki ewidencyjnej: 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski Część 2. 1. 143802_5.0001 ADAMOWICE 2. 143802_5.0010 BUDY ZASŁONA 3. 143802_5.0018 GĄBA 4. 143802_5.0022 GURBA 5. 143802_5.0047 POWĄZKI 6. 143802_5.0051 SZELIGI 7. 143802_5.0057 WYMYSŁÓW 8. 143802_5.0059 ZDZIESZYN 9. 143802_5.0062 MICHALIN
Interne Kennung: 2. ZP.272.5.4.2025
Los: LOT-0003
Titel: 3. Modernizacji ewidencji gruntów i budynków w jednostce ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski
Beschreibung: Przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębów ewidencyjnych wyszczególnionych wyżej dla jednostki ewidencyjnej: 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski Część 3. 1. 143802_5.0002 ADAMÓWEK 2. 143802_5.0003 BADOWO DAŃKI 3. 143802_5.0004 BADOWO MŚCISKA 4. 143802_5.0005 BADÓW GÓRNY 5. 143802_5.0008 BRONISŁAWÓW 6. 143802_5.0025 KAMIONKA 7. 143802_5.0034 MARIANKA 8. 143802_5.0048 SOSNOWICA 9. 143802_5.0054 WŁADYSŁAWÓW
Interne Kennung: 3. ZP.272.5.4.2025
Los: LOT-0004
Titel: 4. Modernizacji ewidencji gruntów i budynków w jednostce ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski
Beschreibung: Przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębów ewidencyjnych wyszczególnionych wyżej dla jednostki ewidencyjnej: 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski Część 4. 1. 143802_5.0011 CHUDOLIPIE 2. 143802_5.0012 CIEMNO GNOJNA 3. 143802_5.0016 DWÓRZNO 4. 143802_5.0024 KACZKÓW 5. 143802_5.0030 LUTKÓWKA 6. 143802_5.0031 LUTKÓWKA DRUGA 7. 143802_5.0032 LUTKÓWKA KOLONIA 8. 143802_5.0037 NOSY PONIATKI 9. 143802_5.0053 TŁUMY 10. 143802_5.0058 ZBIROŻA 11. 143802_5.0060 ZIMNA WODA 12. 143802_5.0064 POGORZAŁKI
Interne Kennung: 4. ZP.272.5.4.2025