See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dagelijks onderhoud gasdetectie- en distributiesystemen
Beschreibung: De UU beschikt over 22 gasdetectie- en 303 gasdistributiesystemen in de onderhoudsregio’s Oost en West op het Utrecht Science Park (USP). Voor deze systemen willen wij het dagelijks onderhoud aanbesteden. Het doel van het dagelijks onderhoud is om gedurende de levensduur van de installaties deze zo optimaal mogelijk te laten functioneren. De levensduur van de systemen varieert. Gedurende deze periode dient opdrachtnemer het onderhoud uit te voeren, de installaties te reinigen en de feitelijke staat ervan te inventariseren. De opdracht: wat verwachten wij van u? • Preventief onderhoud aan de gasdetectiesystemen, gasdistributiesystemen en bijbehorende Appendages, inclusief wettelijk vereiste inspecties en keuringen; • Aanvullend preventief onderhoud aan de gasdetectiesystemen, gasdistributiesystemen en bijbehorende Appendages; • Correctief onderhoud aan aan de gasdetectiesystemen, gasdistributiesystemen en bijbehorende Appendages; U kunt tot uiterlijk 24 april 2026 om 12:00 uur uw inschrijving indienen via Mercell. Als u uw inschrijving later of op een andere manier indient, dan zijn wij verplicht uw inschrijving terzijde te leggen. Uw inschrijving wordt dan niet beoordeeld en u doet niet meer mee met deze aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413100 Reparatur und Wartung von Gasspürgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Gasdetectiesystemen
Beschreibung: Perceel 1 bevat de 22 gasdetectiesystemen, welke verspreid zijn over de onderhoudsregio’s Oost en West op het USP.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Gasdistributiesystemen
Beschreibung: Perceel 2 bestaat uit de 303 gasdistributiesystemen, welke verspreid zijn over de onderhoudsregio’s Oost en West op het USP.
Haupteinstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste