2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych, sprzętu medycznego i innego wyposażenia medycznego tj : CZĘŚĆ 1 : 1.1. Mikroskop stereoskopowy cyfrowy - 1 sztuka 1.2. Mikroskop świetlny cyfrowy – 2 sztuki CZĘŚĆ 2 : 3.1. Rozdzielacz/przesiewacz i sita – 1 komplet 3.2. Przyrząd do oznaczania gęstości ziarna zbóż w stanie zsypnym – 1 sztuka 3.3. Sonda aluminiowa – próbnik poboru ziarna 2.5 50 mm oraz 1.5 35 mm – 1 komplet 2. Kod CPV: 38510000-3 Mikroskopy 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 38436000-0 Wstrząsarki i akcesoria 38540000-2: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa Pozostałe informacje – dotyczy każdej części 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany będzie do: - transportu dostarczonego sprzętu do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce; - wniesienia dostarczonego sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego ; - podłączenia i uruchomienia dostarczonego sprzętu – w celu wykazania poprawności działania; - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania sprzętu, na zasadach określonych w umowie. 5. Wymagany okres gwarancji i rękojmi na dostarczony sprzęt określony został w załączniku nr 1. (Oferty zawierające okres gwarancji i rękojmi krótszy niż wskazany w załączniku nr 1 zostaną odrzucone). 6. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, bez śladów użytkowania, musi pochodzić z bieżącej produkcji tzn. musi być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 7. Dostarczony sprzęt powinien posiadać wymagane przepisami prawa atesty, certyfikaty, świadectwa jakości oraz spełniać wszelkie wymogi norm, określonych obowiązującym prawem, biorąc przede wszystkim pod uwagę jego przeznaczenie. 8. Dostarczony sprzęt musi w dniu dostawy posiadać kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi (w wersji papierowej) oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu sprzęcie; winien być wyposażony we wszystkie elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do uruchomienia i pracy u Zamawiającego do celu, dla którego są zakupywane, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 9. Wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej (instrukcja obsługi – preferowana wersja elektroniczna zapisana na pendrive). 10. Wszystkie dokumenty muszą być sporządzone w sposób zapewniający dostępność dla osób z niepełnosprawnościami, w szczególności z uwzględnieniem zasad wynikających z: 1) Ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (z 4 kwietnia 2019, Dz.U. 2019 poz. 848, z późn.zm. Dz.U. 2023 poz. 511); 2) Ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (z 19 lipca 2019, Dz. U. 2019 poz. 1696); 3) Standardami dostępności dla polityki spójności (załącznik nr 2 do Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych); 4) Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych (sporządzona w Nowym Jorku w 2006 roku, ratyfikowana przez Polskę w 2012 roku, Poz. 1169).
Interne Kennung: ADP.2301.76.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1. Mikroskop stereoskopowy cyfrowy - 1 sztuka 1.2. Mikroskop świetlny cyfrowy – 2 sztuki
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0003
Beschreibung: 2.1. Rozdzielacz/przesiewacz i sita – 1 komplet 2.2. Przyrząd do oznaczania gęstości ziarna zbóż w stanie zsypnym – 1 sztuka 2.3. Sonda aluminiowa – próbnik poboru ziarna 2.5 50 mm oraz 1.5 35 mm – 1 komplet
Interne Kennung: część 2