See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIE MIENIA I UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ZARZĄDU BUDYNKÓW MIEJSKICH I TOWARZYSTWA BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: usługa: ubezpieczenia majątkowego (ubezpieczenie mienia i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej) dla Zarządu Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach.
Vorherige Bekanntmachung: 382136-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 079/AP/2026/ZBM