2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reliningen 2026-2029
Beschreibung: Het renoveren van diverse rioolstrengen met een kousmethode inclusief alle bijkomende werkzaamheden Ca. 3400 meter riolering relinen
Interne Kennung: 2026-0415
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de overeenkomst behoudt de gemeente zich het recht voor om de opdracht uit te breiden met werkzaamheden, die sporadisch voorkomen. Denk daarbij onder andere aan renovaties van rioolbuizen met een diameter groter dan 1000 mm. Indien deze werkzaamheden gedurende de looptijd van de overeenkomst voorkomen, heeft opdrachtgever de mogelijkheid dit nader af te stemmen met opdrachtnemer, dan wel die werkzaamheden op een andere wijze aan te besteden.