2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling procesbegeleider om te komen tot een geïntegreerde ontwikkelingsstrategie (incl. uitvoering en versnelling van ontwikkelingsscenario’s) voor het gebied ‘Het Broek’ en omgeving als deel van het reconversiegebied Machelen-Vilvoorde en als deel van de Economische Poort in de Noordrand
Beschreibung: Aanstelling procesbegeleider om te komen tot een geïntegreerde ontwikkelingsstrategie (incl. uitvoering en versnelling van ontwikkelingsscenario’s) voor het gebied ‘Het Broek’ en omgeving als deel van het reconversiegebied Machelen-Vilvoorde en als deel van de Economische Poort in de Noordrand
Interne Kennung: 2026/ABB/BSBVR/VR/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/ABB/BSBVR/VR/1 - 1
Interne Kennung: 1