See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup strażackiego pojazdu specjalnego – podnośnika z koszem na podwoziu samochodu ciężarowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalnego – podnośnika z koszem na podwoziu samochodu ciężarowego. Rok produkcji: 2027. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.02.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalnego – podnośnika z koszem na podwoziu samochodu ciężarowego. Rok produkcji: 2027. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.