2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - Zajištění ICT odborných rolí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění odborných kapacit z oblasti informačních a komunikačních technologií (dále jen „ICT“), a to jednak pro interní potřeby Zadavatele a dále pro zadavatele, se kterými bude uzavřena smlouva o centralizovaném zadávání. Zadavatel předpokládá, že pověřujícími zadavateli budou zejména jím řízené organizace a případně partneři v rámci společných projektů, jimiž mohou být orgány státní správy a samosprávy a organizace v jejich přímé působnosti. Odborné kapacity, které budou předmětem veřejné zakázky a budou sloužit k vývoji, rozvoji a správě ICT systémů jsou zejména enterprise architekti, projektový manažer, specialista kybernetické bezpečnosti, SW vývojář, tester. Podrobnější informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 525442-2023
Interne Kennung: VZ/2023/036/919
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 72100000 Hardwareberatung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72246000 Systemberatung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72310000 Datenverarbeitung, 72590000 Computer-Fachdienste, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72246000 Systemberatung, 72100000 Hardwareberatung, 72316000 Datenanalyse, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72310000 Datenverarbeitung, 72590000 Computer-Fachdienste, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung