2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrienergia määratud tarne ostmine
Beschreibung: Hange on välja kuulutatud kooskõlas Elektrituruseaduse § 71 lõikega 11, mille kohaselt hankija ostab määratud tarnega kokkulepitud koguse taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrienergiat tarnemahuga kuni 3,0 MWh kohta 15 minutilise kauplemisperioodi korral. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311925-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000