465646-2026 - Ergebnis
Polen – Zuschlagstoffe – Dostawa mieszanki kruszywa drogowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mieszanki kruszywa drogowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mieszkanki kruszywa drogowego w podziale na częsci: części I – Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-31,5mm, części II - Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-63mm
Vorherige Bekanntmachung240110-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-63mm
BeschreibungMieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-63mm
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji