2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa hamowni, tokarek i frezarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest : sprzedaż i dostawa hamowni, tokarek i frezarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim” dofinansowanego z Fun-duszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskie-go na lata 2021–2027, Priorytet FESL.10.00 – Fundusze Europejskie na transformację, Działanie: FESL.10.23 – Edukacja Zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu” 1.3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania: 1.3.1. Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa tokarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim”. A. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa 4 sztuk tokarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie, przy ul. Rybnickiej 44. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby szkoły, w godzinach uzgodnionych ze specjalistą ds. rekrutacji w ZST Mikołów. 1) Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt dostaw, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. 2) Wykonawca odpowiedzialny za spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających obowiązujących przepisów prawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ 1.3.2 Zadanie 2: Sprzedaż i dostawa frezarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim”. B. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa 2 sztuk frezarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie, przy ul. Rybnickiej 44. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby szkoły, w godzinach uzgodnionych ze specjalistą ds. rekrutacji w ZST Mikołów. 1) Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt dostaw, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. 2) Wykonawca odpowiedzialny za spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających obowiązujących przepisów prawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3a do SWZ 1.3.3. Zadanie 3:” Sprzedaż i dostawa hamowni do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim”. C. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa 1 sztuki hamowni do Zespołu Szkół Tech-nicznych w Mikołowie, przy ul. Rybnickiej 44. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby szkoły, w godzinach uzgodnionych ze specjalistą ds. rekrutacji w ZST Miko-łów. 1) Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt dostaw, w tym za przebieg oraz terminowe wy-konanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. 2) Wykonawca odpowiedzialny za spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających obowiązujących przepisów prawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3b do SWZ
Interne Kennung: INZ.272.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: . INFORMACJE O WARUNKACH UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1. nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust.1 ustawy Pzp i art. i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) 2. spełniają warunki udziału w postępowaniu, o ile zostały one określone 1.2. Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 4. zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO 4.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem. PODWYKONAWSTWO 6.1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących zamówienia . 6.2. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym części zamówienia których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać nazwy ewentualnych podwykonawców, o ile są już znane. 6.3 Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia. 6.4 Wykonawca jest zobowiązany wskazać w Załączniku nr 4 do SWZ podwykonawców, na których przypada ponad 10% wartości zamówienia. 3. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Termin realizacji zamówienia dla zadania 1 ,zadania 2, zadania 3 : 150 dni kalendarzowych licząc od daty podpisania umowy. 1. Wykonawca związany będzie złożoną ofertą do dnia: 28.07.2025 r. 2. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42632000 Numerisch gesteuerte Maschinen für die Metallbearbeitung, 42623000 Fräsmaschinen, 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa tokarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim”.
Beschreibung: 1.3.1. Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa tokarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim”. A. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa 4 sztuk tokarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie, przy ul. Rybnickiej 44. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby szkoły, w godzinach uzgodnionych ze specjalistą ds. rekrutacji w ZST Mikołów. 1) Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt dostaw, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. 2) Wykonawca odpowiedzialny za spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających obowiązujących przepisów prawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: INZ.272.2.2025 zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Sprzedaż i dostawa frezarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim”.
Beschreibung: Zadanie 2: Sprzedaż i dostawa frezarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewidzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim”. B. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa 2 sztuk frezarek do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie, przy ul. Rybnickiej 44. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby szkoły, w godzinach uzgodnionych ze specjalistą ds. rekrutacji w ZST Mikołów. 1) Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt dostaw, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. 2) Wykonawca odpowiedzialny za spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających obowiązujących przepisów prawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3a do SWZ.
Interne Kennung: INZ.272.2.2025 zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 42623000 Fräsmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3:” Sprzedaż i dostawa hamowni do Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie przewi-dzianych w ramach projektu pn.: „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie trans-formacji w Powiecie Mikołowskim”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa 1 sztuki hamowni do Zespołu Szkół Technicz-nych w Mikołowie, przy ul. Rybnickiej 44. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot za-mówienia do siedziby szkoły, w godzinach uzgodnionych ze specjalistą ds. rekrutacji w ZST Mikołów. 1) Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt dostaw, w tym za przebieg oraz terminowe wy-konanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. 2) Wykonawca odpowiedzialny za spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających obowiązujących przepisów prawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia. Szczególowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załacznik nr 3b do SWZ
Interne Kennung: INZ.272.2.2025 zadanie 3