465667-2026 - Wettbewerb
Polen – Betriebsprüfung – Usługa merytorycznej oceny ofert lub weryfikacji wniosków złożonych w ramach ogłoszonych przez Zamawiającego, Ministra Sprawiedliwości, będącego Dysponentem Funduszu Sprawiedliwości otwartych konkursów ofert lub naborów wniosków na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa merytorycznej oceny ofert lub weryfikacji wniosków złożonych w ramach ogłoszonych przez Zamawiającego, Ministra Sprawiedliwości, będącego Dysponentem Funduszu Sprawiedliwości otwartych konkursów ofert lub naborów wniosków na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa merytorycznej oceny ofert lub weryfikacji wniosków złożonych w ramach ogłoszonych przez Zamawiającego, Ministra Sprawiedliwości, będącego Dysponentem Funduszu Sprawiedliwości otwartych konkursów ofert lub naborów wniosków na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. Zgodnie z pkt. 7 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ): O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek jeżeli przedstawi osoby, które spełniają wymagania minimalne: Rola/Funkcja: Osoba pełniąca rolę eksperta, odpowiedzialna za ocenę merytoryczną ofert lub weryfikację wniosków złożonych w ramach otwartych konkursów ofert lub naborów wniosków na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. Minimalna liczba personelu: 20 osób. Każda z wymaganych co najmniej 20 osób pełniących ww. rolę/funkcję eksperta, wskazana przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, spełni warunek udziału w postępowaniu, jeżeli spełni następujące wymagania minimalne: a) posiada wykształcenie wyższe z dziedziny nauk społecznych według klasyfikacji z rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 października 2022 r. w sprawie dziedzin nauki i dyscyplin naukowych oraz dyscyplin artystycznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 211) oraz jest wpisana do wykazu ekspertów, o którym mowa w art. 81 ust. 1 z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 (Dz.U. z 2022 r. poz. 1079, z późn. zm.). lub b) posiada wykształcenie wyższe z dziedziny nauk społecznych według klasyfikacji z rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 października 2022 r. w sprawie dziedzin nauki i dyscyplin naukowych oraz dyscyplin artystycznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 211) oraz w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert przeprowadziła ocenę/weryfikację 5 ofert/wniosków w ramach konkursu/konkursów/naborów wniosków finansowanych ze środków publicznych.
Interne KennungBF-II.3710.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa merytorycznej oceny ofert lub weryfikacji wniosków złożonych w ramach ogłoszonych przez Zamawiającego, Ministra Sprawiedliwości, będącego Dysponentem Funduszu Sprawiedliwości otwartych konkursów ofert lub naborów wniosków na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości