2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente De Bilt - Aanschaf vrachtwagens buitendienst inclusief opbouw
Beschreibung: De gemeente de Bilt wenst een overeenkomst te sluiten voor de levering van twee (nieuwe) vrachtwagens welke door de fabrikant ontwikkeld en gebouwd zijn. Het gaat om de vervanging van de twee vrachtwagens die inmiddels ruim 11 jaar oud zijn. Onderdeel van de opdracht is ook een opbouw op de vrachtwagens. De opbouw verschilt per te leveren vrachtwagen. Eén vrachtwagen is enkel met bak en kraan. De andere vrachtwagen is met bak, kraan en haak. Specificaties van de specifieke opbouw voor beide vrachtwagens zijn opgenomen in het Programma van Eisen (bijlage A) en de technische tekeningen in bijlage A1 bij het Programma van Eisen. -
Interne Kennung: IBMN-2025-DBI-CM-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34211300 Karosserien für Lastwagen, 42414410 Kräne für den Aufbau auf Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie het aanbestedingsdocument inclusief haar bijlagen.
Interne Kennung: 1
465676-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IBMN-2025-DBI-CM-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34211300 Carrosserieën voor vrachtwagens, 42414410 Kranen voor vrachtwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1