See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Levering bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van bedrijfskleding, schoeisel en persoonlijke beschermingsmiddelen voor mannen en vrouwen binnen verschillende disciplines van de gemeente Veendam, inclusief aanverwante dienstverlening. De aanbesteding is opgedeeld in de volgende percelen: • Perceel 1: Werkkleding en PBM’s. • Perceel 2: BOA kleding • Perceel 3: Representatieve kleding • Perceel 4: Sportkleding Op grond van artikel 2.19 van de Aanbestedingswet wordt de percelenregeling toegepast op percelen 3 en 4. Dit betekent dat deze percelen buiten deze aanbesteding worden gehouden en u alleen kunt inschrijven op percelen 1 en 2. Het doel is om per perceel met één opdrachtnemer een raamovereenkomst te sluiten. Beide percelen kunnen gegund worden aan dezelfde opdrachtnemer. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een totale geraamde waarde voor de vier (4) percelen van € 335.000,00 exclusief BTW. In verband met de percelenregeling tellen perceel 1 & perceel 2 alleen mee voor de maximale waarde. Deze maximale geraamde waarde voor de totale duur van de opdracht per perceel is als volgt: Voor perceel 1 'Werkkleding en PBM's' bedraagt de geraamde waarde €242.000,00 exclusief BTW. Voor perceel 2 'BOA kleding' bedraagt de geraamde waarde 60.500,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2025-056080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung, 18412000 Sportkleidung, 18830000 Sicherheitsschuhe, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Werkkleding en PBM's
Beschreibung: De opdracht voor perceel 1 focust zich op de levering van: • Werkkleding voor met name de buitendienst; • Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s), zoals veiligheidsschoenen, handschoenen en overige PBM volgens de geldende arbo- en veiligheidsvoorschriften; Perceel 1 Werkkleding en PBM's €242.000,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 april 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 maart 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van tweemaal (2) één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: BOA kleding
Beschreibung: De opdracht voor perceel 2 focust zich op de levering van: • Kleding voor buitengewone opsporingsambtenaren (BOA’s). Perceel 2 BOA kleding €60.500,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung, 18830000 Sicherheitsschuhe, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung