2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo-badawczej
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja aparatury naukowej do siedziby Zamawiającego do pomieszczenia przy ulicy Tylnej 3 w Łodzi, na 1-piętro po schodach, wraz z wniesieniem i ustawieniem urządzeń, instalacją oraz szkoleniem użytkowników. 3.2. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części, tj: Część 1: dostawa i instalacja wielodetekcyjnego czytnika mikropłytek do pomiarów absorbancji, fluorescencji i luminescencji; Cześć 2: dostawa i instalacja systemu do obrazowania żeli i blotów. 3.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, druga bądź obie części przedmiotu zamówienia. 3.4. Opis wymaganych parametrów przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy). Wykonawca może zaproponować produkty o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych niż parametry określone przez Zamawiającego. 3.5. Złożenie oferty na urządzenie nie spełniające wszystkich parametrów lub posiadające parametry gorsze niż zapisane w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy) skutkować będzie odrzuceniem oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 321789-2026
Interne Kennung: ZP 287/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2.1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 oraz art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: dostawa i instalacja wielodetekcyjnego czytnika mikropłytek do pomiarów absorbancji, fluorescencji i luminescencji.
Beschreibung: 3.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, druga bądź obie części przedmiotu zamówienia. 3.4. Opis wymaganych parametrów przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy). Wykonawca może zaproponować produkty o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych niż parametry określone przez Zamawiającego. 3.5. Złożenie oferty na urządzenie nie spełniające wszystkich parametrów lub posiadające parametry gorsze niż zapisane w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy) skutkować będzie odrzuceniem oferty.
Interne Kennung: Część 1: dostawa i instalacja wielodetekcyjnego czytnika mikropłytek do pomiarów absorbancji, fluorescencji i luminescencji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2: dostawa i instalacja systemu do obrazowania żeli i blotów
Interne Kennung: Cześć 2: dostawa i instalacja systemu do obrazowania żeli i blotów
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner