2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure Bouwteam Stadsbibliotheek Flujasplein gemeente Venlo
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft tot doel het realiseren van een Stadsbibliotheek die voldoet aan de eisen en wensen zoals opgenomen in deze aanbesteding. Om dit doel te bereiken beoogt de aanbestedende dienst met één (1) opdrachtnemer een bouwteamovereenkomst (Bijlage 1) te sluiten en, na succesvolle afronding van de bouwteamfase, mogelijk een aannemingsovereenkomst. Het ontwerp en de realisatie van de Stadsbibliotheek heeft een totale oppervlakte van ongeveer 5.500 M² BVO.
Interne Kennung: 585140
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De omvang van de Opdracht kan worden aangepast met een maximale toename of afname van 30% van de totale BVO.