2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wdrożenie e-usług publicznych w ramach realizacji projektu „E-administracja w Gminie Kochanowice””
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia w zakresie Części 1, 2 oraz 3 jest finansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Osi Priorytetowej I Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie 01.04 Cyfryzacja administracji publicznej. 2. Przedmiotem zamówienia jest: Część 1 – Uruchomienie e-usług publicznych, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Zakup oprogramowania Portalu e-Usług – 1 szt. 2) Wdrożenie oprogramowania Portalu e-Usług – 1 szt. 3) Zaprojektowanie i wdrożenie e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych – 1 szt. 4) Zaprojektowanie i wdrożenie e-usług z zakresu informacji przestrzennej – 1 szt. 5) Przeprowadzenie instruktaży dla pracowników z zakresu wdrażanego oprogramowania – 1 szt. 6) Usługi dostosowania i integracji systemów dziedzinowych – 1 szt. 7) Usługi dostosowania i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją – 1 szt. 8) Przeprowadzenie instruktaży dla pracowników z zakresu wdrażanego oprogramowania – 1 szt. 9) Usługi cyfryzacji zasobów informacji przestrzennej – 1 szt. 10) Zakup oprogramowania do zarządzania zasobami informacji przestrzennej – 1 szt. 11) Wdrożenie oprogramowania do zarządzania zasobami informacji przestrzennej – 1 szt. 12) Usługi opracowania mechanizmów udostępniania zasobów informacji przestrzennej – 1 szt. 13) Przeprowadzenie instruktaży dla pracowników z zakresu wdrażanego oprogramowania zarządzania zasobami informacji przestrzennej – 1 szt. 14) Zakup serwera z systemem operacyjnym – 1 szt. 15) Zakup UTM – 1 szt. Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Część 2 – Uruchomienie systemu monitorowania środowiska, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Zakup czujnika monitoringu jakości powietrza – 1 szt. 2)Wdrożenie systemu monitoringu jakości powietrza – 1 szt. 3)Usługi udostępniania danych o jakości powietrza – 1 szt. Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Część 3 – Podniesienie cyberbezpieczeństwa urzędu, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa systemu informatycznego – 1 szt. 2) Przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: ZP.271.1.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Specyfikacja Warunków Zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 – Uruchomienie e-usług publicznych, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Zakup oprogramowania Portalu e-Usług – 1 szt. 2) Wdrożenie oprogramowania Portalu e-Usług – 1 szt. 3) Zaprojektowanie i wdrożenie e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych – 1 szt. 4) Zaprojektowanie i wdrożenie e-usług z zakresu informacji przestrzennej – 1 szt. 5) Przeprowadzenie instruktaży dla pracowników z zakresu wdrażanego oprogramowania – 1 szt. 6) Usługi dostosowania i integracji systemów dziedzinowych – 1 szt. 7) Usługi dostosowania i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją – 1 szt. 8) Przeprowadzenie instruktaży dla pracowników z zakresu wdrażanego oprogramowania – 1 szt. 9) Usługi cyfryzacji zasobów informacji przestrzennej – 1 szt. 10) Zakup oprogramowania do zarządzania zasobami informacji przestrzennej – 1 szt. 11) Wdrożenie oprogramowania do zarządzania zasobami informacji przestrzennej – 1 szt. 12) Usługi opracowania mechanizmów udostępniania zasobów informacji przestrzennej – 1 szt. 13) Przeprowadzenie instruktaży dla pracowników z zakresu wdrażanego oprogramowania zarządzania zasobami informacji przestrzennej – 1 szt. 14) Zakup serwera z systemem operacyjnym – 1 szt. 15) Zakup UTM – 1 szt. Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: ZP.271.1.9.2026/1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Uruchomienie systemu monitorowania środowiska
Beschreibung: Część 2 – Uruchomienie systemu monitorowania środowiska, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Zakup czujnika monitoringu jakości powietrza – 1 szt. 2)Wdrożenie systemu monitoringu jakości powietrza – 1 szt. 3)Usługi udostępniania danych o jakości powietrza – 1 szt. Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Część 3 – Podniesienie cyberbezpieczeństwa urzędu, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa systemu informatycznego – 1 szt. 2) Przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: ZP.271.1.9.2026/2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Podniesienie cyberbezpieczeństwa urzędu
Beschreibung: Część 3 – Podniesienie cyberbezpieczeństwa urzędu, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa systemu informatycznego – 1 szt. 2) Przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: ZP.271.1.9.2026/3