See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Premiks dla loch prośnych LP 1%
Beschreibung: Premiks dla loch prośnych LP 1%. Wielkość zamówienia: 2000 kg (w workach 25-30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Okres trwałości – 6 miesięcy od daty produkcji. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 1 000 000 D3 j.m. 160 000 E mg 8 000 K3 mg 200 B1 mg 200 B2 mg 500 B6 mg 300 B12 mg 2 Kwas nikotynowy mg 2 500 Kwas pantotenowy mg 1 500 Biotyna mg 30 Kwas foliowy mg 200 Chlorek choliny mg 40 000 Żelazo mg 8 000 Mangan mg 4 000 Cynk mg 8 000 Miedź mg 1 800 Jod mg 150 Selen mg 30 W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości, specyfikacji produktu lub innego dokumentu producenta potwierdzającego właściwości oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung: 118/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Premiks dla loch prośnych LP 1%. Wielkość zamówienia: 2000 kg (w workach 25-30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Okres trwałości – 6 miesięcy od daty produkcji. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 1 200 000 D3 j.m. 180 000 E mg 6 000 K3 mg 200 B1 mg 200 B2 mg 500 B6 mg 300 B12 mg 2 Kwas nikotynowy mg 2 500 Kwas pantotenowy mg 1 500 Biotyna mg 30 Kwas foliowy mg 300 Chlorek choliny mg 40 000 Żelazo mg 8 000 Mangan mg 4 000 Cynk mg 8 000 Miedź mg 1 800 Jod mg 150 Selen mg 30 W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości, specyfikacji produktu lub innego dokumentu producenta potwierdzającego właściwości oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.