465743-2025 - Wettbewerb
Polen – Massenspektrometer – Dostawa zestawu obejmującego spektrometr mas typu GC-QTOF z chromatografem gazowym i cieczowym, znak sprawy: AEZ/S-130/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu obejmującego spektrometr mas typu GC-QTOF z chromatografem gazowym i cieczowym, znak sprawy: AEZ/S-130/2025
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zestawu obejmującego spektrometr mas typu GC-QTOF z chromatografem gazowym i cieczowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa urządzeń nastąpi do – Zakładu Chemii Leków, Analizy Farmaceutycznej i Biomedycznej, ul. Banacha 1, 02-097 Warszawa.
Interne KennungAEZ/S-130/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się ze niniejszą specyfikacją warunków zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Przedmiot zamówienia dotyczący realizacji projektu pn.: Zastosowanie śliny w celu predykcji skuteczności leczenia biologicznego i pogorszenia stanu jamy ustnej u pacjentów pediatrycznych z nieswoistym zapaleniem jelit i stwardnieniem rozsianym (akronim SalivaPred), sfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, na podstawie umowy o dofinansowanie nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0192/24-00 z dnia 09.05.2025 r. 8. Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2025 poz. 514 t.j.) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111, str. 1). 9. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 10. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 11. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 12. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 14. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „eZamawiający”, znajdują się na platformie „ezamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 13. W niniejszym postępowaniu, komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „eZamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, zwanej dalej „Platformą”, dostępną pod adres: https://wum.ezamawiajacy.pl 14. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dostępna jest pod ww. adresem https://wum.ezamawiajacy.pl w zakładce „Baza Wiedzy”. Problemy w obsłudze Platformy należy zgłaszać na adres: ezamawiajacy_zgloszenia@marketplanet.pl lub pod nr tel. + 48 22 257 22 23.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
LosLOT-0001