2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 809 Przytoczno – Kierzkówka – Krasienin – Lublin, na odc. Starościn - Krasienin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont drogi wojewódzkiej Nr 809 Przytoczno – Kierzkówka – Krasienin – Lublin, na odc. Starościn - Krasienin, od km 31+580 do km 33+550, o długości 1,970 km Zakres robót obejmuje m.in.: a) wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych ze sporządzeniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej; b) wykonanie frezowania korekcyjnego nawierzchni bitumicznej; c) wykonanie koryta pod opaską technologiczną, d) ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne; e) wykonanie podbudowy betonowej bez dylatacji pod opaską technologiczną - grubość warstwy po zagęszczeniu 30 cm; f) wykonanie opaski technologicznej z mieszanki mineralno-bitumicznej klińcowo-żwirowej o lepiszczu asfaltowym - grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm; g) wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy i nawierzchni bitumicznej; h) wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową; i) wykonanie warstwy przeciwspękaniowej pod warstwy bitumiczne z siatki wzmacniającej; j) wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 5 cm; k) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 4 cm; l) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 5 cm; m) wykonanie umocnienia poboczy z kruszywa łamanego, o grubości po zagęszczeniu 10 cm; n) wykonanie regulacji wysokościowej zjazdów z kostki brukowej betonowej; o) przestawienie znaków lub drogowskazów na słupku oraz znaków hektometrowych. Szczegółowy zakres robót ujęty jest w dokumentacji projektowej, projekcie czasowej organizacji ruchu, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót 2. Zamawiający przewiduje wymagania wskazane w art. 95 ust. 1 w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt XXVI.1.SWZ w zakresie realizacji zamówienia. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - szczegółowe uzasadnienie zawarte jest w SWZ. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Szczegółowe informacje dot. RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 6. Termin wykonania zamówienia: 75 dni od daty podpisania Umowy. 7. Zamawiający przewiduje zamówienia o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych na wartość nie większą niż 1 700 000,00 zł netto. Zamówienie będzie mogło być udzielone na drodze objętej zakresem zamówienia podstawowego. a) Zakres zamówienia będzie obejmował: • wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych ze sporządzeniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej; • wykonanie frezowania korekcyjnego nawierzchni bitumicznej; • wykonanie koryta pod opaską technologiczną, • ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne; • wykonanie podbudowy betonowej bez dylatacji pod opaską technologiczną - grubość warstwy po zagęszczeniu 30 cm; • wykonanie opaski technologicznej z mieszanki mineralno-bitumicznej klińcowo-żwirowej o lepiszczu asfaltowym - grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm; • wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy i nawierzchni bitumicznej; • wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową; • wykonanie warstwy przeciwspękaniowej pod warstwy bitumiczne z siatki wzmacniającej; • wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 5 cm; • wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 4 cm; • wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 5 cm; • wykonanie umocnienia poboczy z kruszywa łamanego, o grubości po zagęszczeniu 10 cm; • wykonanie regulacji wysokościowej zjazdów z kostki brukowej betonowej; • przestawienie znaków lub drogowskazów na słupku oraz znaków hektometrowych. b) Warunki na jakich zostaną udzielone zamówienia podobne: • Przeprowadzone zostaną negocjacje, na których strony ustalą szczegółowy zakres zamówienia, termin wykonania zamówienia i wysokość wynagrodzenia; • Wykonawca zamówienia podstawowego wykona je w takim samym standardzie jak dla zamówienia podstawowego. c) Zamawiający przewiduje udzielenia zamówienia podobnego w przypadku: • uzyskania oszczędności przetargowych; • pozyskania dodatkowych środków na cele remontowe w budżecie; • powstania w trakcie eksploatacji dróg dodatkowych zniszczeń, ubytków i uszkodzeń nawierzchni, które nie były objęte zamówieniem podstawowym, a są konieczne do wykonania z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego i przejezdności dróg.
Vorherige Bekanntmachung: 382697-2026
Interne Kennung: R5.ST.371.6.2026.el.k
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowano procedurę przyspieszoną w związku z opublikowanym Wstępnym ogłoszeniem informacyjnym. Numer wydania Dz.U. S: 29/2026, Numer publikacji ogłoszenia: 99254-2026, Data publikacji: 11/02/2026
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art.132 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2024 r. poz.1320 z późn. zm.) – zwaną dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Remont drogi wojewódzkiej Nr 809 Przytoczno – Kierzkówka – Krasienin – Lublin, na odc. Starościn - Krasienin, od km 31+580 do km 33+550, o długości 1,970 km Zakres robót obejmuje m.in.: a) wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych ze sporządzeniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej; b) wykonanie frezowania korekcyjnego nawierzchni bitumicznej; c) wykonanie koryta pod opaską technologiczną, d) ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne; e) wykonanie podbudowy betonowej bez dylatacji pod opaską technologiczną - grubość warstwy po zagęszczeniu 30 cm; f) wykonanie opaski technologicznej z mieszanki mineralno-bitumicznej klińcowo-żwirowej o lepiszczu asfaltowym - grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm; g) wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy i nawierzchni bitumicznej; h) wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową; i) wykonanie warstwy przeciwspękaniowej pod warstwy bitumiczne z siatki wzmacniającej; j) wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 5 cm; k) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 4 cm; l) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 5 cm; m) wykonanie umocnienia poboczy z kruszywa łamanego, o grubości po zagęszczeniu 10 cm; n) wykonanie regulacji wysokościowej zjazdów z kostki brukowej betonowej; o) przestawienie znaków lub drogowskazów na słupku oraz znaków hektometrowych. Szczegółowy zakres robót ujęty jest w dokumentacji projektowej, projekcie czasowej organizacji ruchu, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót.
Menge: 1,97 Kilometer